Наши ученици освојили су 1. место екипно у стрељаштву и још једном показали таленет, труд и тимски дух!
Честитамо ученицима:
-Лазару Јанковићу VIII-2
-Новаку Делибашићу VIII-2
-Мартину Зуберу VII-2
као њховом наставнику Душку Лулићу на изуетном успеху и достојном представљању школе!
Поносни смо на вас!





