Данас смо у холу ОШ Братство јединство поделили највећи део пакетића. Саврсена сарадња са нашим драгим пријатељима и сарадницима из Братства.
Имамо још мало пакетића да поделимо и завршавамо овогодишњу акцију.
Хвала свим донаторима, пријатељима и сарадницима на помоћи и подршци.
Пријатне празнике вам желимо!
Удружење ‘’Наше Огњиште Среће’’





