Наша школа поново сија!
На ликовном конкурсу који је организовала библиотека “Данило Киш” под темом „Међу звездама“, наше талентоване ученице оствариле су изванредан успех.
Нина Јојкић (7/2) – прво место
Ива Рогановић (5/1) – треће место
Поносни смо на њихову маштовитост, труд и љубав према уметности. Браво, девојке!
Наставите да сијате међу звездама!





