дец162025АктуелностиДанас су ученици VI-2 са ОШ испунили своју учионицу са смехом и празничном атмосфером кроз песму и кићење јелкице. Фото галерија 16. децембар 2025. Дели: Share on FacebookShare on Facebook Share on XShare on X Share on LinkedInShare on LinkedIn Pin itShare on Pinterest Share on WhatsAppShare on WhatsApp Аутор urednik Post navigationПретходни пост:Претходни пост:Новогодишња приредба „Чекајући Деда Мраза“Следећи постСледећи постНовогодишња чаролија наших најмлађих Повезани текстовиВесеље се шири на све стране4. јун 2026.Посета ватрогасцима3. јун 2026.Ливада уживанција3. јун 2026.Градска библиотека “Данишо Киш”3. јун 2026.