Велико хвала нашој Софији, Милијани, Таши и осталим дивним библиотекаркама које су нам организовале, као и увек, фантастичну радионицу.
Многи од нас су се по први пут опробали у сликању на платну и били одушевљени својим делима.
ТЕМА: “Осећања”
Велико хвала на гостопримству, мотивацији, стрпљењу и љубави коју нам неизмерно пружате при сваком сусрету!
ВОЛИМО ВАС!





