Наши другаци учествовали су у радионици „Обојимо свет“ поводом обележавања Ноћи музеја.
Дан је употпуњен прелепим концертом Дечијег хора и омладинског састава „Теодорине сестре“ у дворишту Музеја.
Учење, дружење, музика и креативност на једном месту!





