ZA LEPŠI POGLED IZ UČIONICE!
Uz već tradicionalno razumevanje rukovodstva, izveli smo još jednu akciju čišćenja sa Eko-timom škole, uz podršku Sabina Radojčić, koordinatorke. Očišćen je širi krug oko škole, gradskog stadiona, ispred bivšeg vojnog odseka i stare hirurgije. Lagano oblikujemo grupu posebne, samosvesne dece, korisne i dragocene za lokalnu zajednicu.





