Други разред у Музеју
Наши другаци учествовали су у радионици „Обојимо свет“ поводом обележавања Ноћи музеја. Дан је употпуњен прелепим концертом Дечијег хора и омладинског састава „Теодорине сестре“ у дворишту Музеја. Учење, дружење, музика и креативност на једном месту! Фото галерија





